درباره ما

آموزشگاه موسیقی

ریتم ساز شامل چه بخش هایی است؟

در آکادمی آموزش موسیقی آنلاین ریتم ساز سه هدف اصلی دنبال میشود که با استفاده از متخصصان در هر زمینه ای سعی شده تا بهترین نتایج حاص شود، به صورت گرافیکی و تصویری سه هدف اصلی مجموعه معرفی شده و در ادامه ان توضیحات مختصری در خصوص هر کدام از بخش ها بیان شده است، جهت اطلاع پیدا کردن از خصوصیات سایت با ما همراه باشید.

آموزش موسیقی

سایت ریتم ساز با هدف در دسترس قرار دادن انواع آموزش های کاربردی و خارج از گزافه گویی و اشتباه گویی که متاسفانه امروزه در سایت های زرد و سایت های مختلف به اصطلاح آموزشی موسیقی بسیار دیده میشود تشکیل شد، تیم آموزشی که در این مجموعه فعالیت میکنند با توجه به تجربیات، مهارت ها و استعدادهای که دارند همه این آموزش ها را به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی استخراج کرده و در اختیار عزیزان قرار می دهند.

با نگاهی گذرا به مجموعه اموزش های سایت به خوبی متوجه میشوید که انتخاب تک تک مطالب با وسواس زیادی انجام شده تا هر شخصی که وقتی را جهت مطالعه انها صرف میکند بعد از تمام شدن اموزش احساس یادگیری و بالارفتن معلومات خود را داشته باشد.

کلیه اموزش های ارائه شده از منابع و اساتید معتبر بوده و به راحتی از یک آکادمی آوزشی آنلاین استفاده کرده و لذت ببرید.

فروش محصولات آموزش موسیقی

یکی دیگر از اهدافی که در مجموعه ریتم ساز وجود داشته و بر اساس ان سایت طراحی و راه اندازی شده دردسترس قرار ددن مجموعه های آموزشی مختلف از جمله نرم افزار های آموزش موسیقی و سازهای گوناگون، فیلم های اموزشی و همچنین کتاب های گوناگون در این خصوص میباشد که هب سادگی و با خرید از سایت به صورت پستی در شهرستان ها و با پیک در تهران ارسال و توزیع میشود و لازم نیست که زمان زیادی را جهت تهیه و خرید این مجموعه ها صرف کنید.

کلیه محصولات از طریق فروشگاه سایت ریتم ساز قابل دسترس و خرید می باشند.

فروش آلات و ابزار موسیقی

از دیگر خدماتی ه سایت ریتم ساز به علاقمندان و همراهان خود ارائه م یدهد فروش ابزار های تخصصی و مختلف موسیقی ی باشد که با توجه به نیازهای عزیزان از بهترین برندها و با همکاری معتبرترین فروشندگان عرضه میگردد

هزینه پستی رایگان

در خرید های بالای 200 هزار تومان هزینه ارسال رایگان است

ضمانت بازگشت وجه

یک هفته ضمانت برگشت مبلغ

ارسال پستی

ارسال سریع و ایمن به همه نقاط ایران

درگاه پرداخت مطمئن

بانک ملت / زرین پال / پارسیان

© ریتم ساز 2020-2008