بهترین کلارینت باس ها برای خرید کدام نوع ها هستند؟

بهترین کلارینت باس ها برای خرید کدام نوع ها هستند؟در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین کلارینت باس های موجود آشنا کنیم.

قبل از خرید کلارینت باس ، باید به نوع کلارینت باس های موجود در بازار توجه کنید تا بتوانید گزینه ای مناسب را انتخاب کنید.

کلارینت باس در دو نوع مختلف موجود است. بعضی از کلارینت ها در محدوده   C پایین هستند ، در حالی که انواع دیگر دارای محدوده Eb پایین هستند. نوع دوم دارای کمترین کلید موجود روی ساز است.

اگر شما به کلارینت باس نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که آن ها در مقایسه با سایر نوع کلارینت ها نسبتا بزرگ تر هستند. آن ها با یک رپرتوری قابل توجه هم همراه نیستند. از سوی دیگر ، کلارینت باس به عنوان موسیقی پاپ ، جاز ، ارکستر و کلاسیک شنیده می شود. با توجه به ابعاد بزرگ ، کلارینت های باس را  می توان با یک بند جابه جا کرد ، که اجازه می دهد تا حمل و نقل برای کاربر امکان پیدا کند.

به طور کلی ، کلارینت های باس به نوازنده توانایی نواختن با یک لحن شیرین و عمیق  را می دهند. بعضی از کلارینت های باس همراه با قطعات انتقال می یابند. وصل بودن این قطعات می تواند ابزار را تا حدودی برای نواختن دشوار کند. بنابراین ، مبتدیان باید قبل از خرید از این واقعیت مطلع باشند.

در اینجا لیستی از کلارینت های باسی که در بازار  وجود دارند  و برای شما مناسب هستند آمده است.

معرفی بهترین کلارینت باس های موجود

۱- کلارینت باس یاماها YCL-221

اگر شما عاشق ابزار موسیقی هستید ، نام یاماها برای شما عجیب نیست. ما در مورد یکی از برجسته ترین مارک های ابزار موسیقی در بازار صحبت می کنیم و کلارینت باس یاماها YCL-221 تنها یکی از طرح های معروف است.

این مدل کلارینت کلید Bb است و مخصوصا برای استفاده از نوازندگان آماتور که سعی دارند مهارت های اجرا خود را بهبود ببخشند ، مناسب است.

کلارینت باس یاماها YCL-221
کلارینت باس یاماها YCL-221

کلارینت باس یاماها YCL-221 به عنوان یک کلارینت باس سفید رنگ ، بیشترین ویژگی های مشابه موجود در مدل های حرفه ای را ارائه می دهد. با این حال ، تفاوت واقعی بین این مدل و مدل های حرفه ای ، ساختار بدنه پلاستیکی ABS است که گزینه ای کاملا مقرون به صرفه را ارائه می دهد.

کارگردانان گروه از نظر کیفیت و دوام با نام تجاری یاهاما از کیفیت کلارینت های خود لذت می برند ، چیزی که YCL-221 نیز دارای آن است.

بدن رزین ABS و پایه مات آن ، زیبایی کلارینت را تقویت می کند و در عین حال باعث می شود که سبک تر و با دوام تر نیز شوند.

۲- کلارینت باس سلمر۱۴۳۰LP

کلارینت باک Selmer 1430LP به طور خاص برای استفاده دانش آموزان طراحی شده است. در حقیقت ، این کلارینت B تخت ، کلارینت دانشجویی را به ابعاد کاملا جدیدی تبدیل کرده است.

ویژگی قابل توجهی که در این کلارینت باس یافت می شود استفاده راحت آن است. استفاده از این کلارینت بسیار آسان است و کاربران به هیچ وجه نباید فراموش کنند. هر دانش آموزی که تجربه قبلی خود را با اجرا کلارینت ندارد ، می تواند از Selmer 1430LP با ذهن آزاد استفاده کند.

کلارینت باس سلمر۱۴۳۰LP
کلارینت باس سلمر۱۴۳۰LP

با این حال ، Selmer 1430LP فقط برای دانش آموزان طراحی نشده است. ساختار با دوام این کلارینت ، محصولی عالی برای افرادی است که این ساز را در یک گروه نیز اجرا می کنند. یکی دیگر از واقعیت های قابل توجه در مورد کلارینت باس سلمر ۱۴۳۰LP تنها بدنه مشترک آن است. این تضمین می کند که هیچ گونه مفاصل چرخشی در آن  وجود ندارد.

با توجه به در دسترس بودن این کلارینت ، می توان انتظار صدای غنی و عمیق باس را از آن  داشت. این یک تجربه دمیدن آزاد را برای همه افرادی که از کلارینت باس نیز استفاده می کنند را تسهیل می کند. علاوه بر این ، تمام کلید هایی که می توانید در سلمر ۱۴۳۰LP پیدا کنید ، طوری طراحی شده اند تا سریع و راحت کار کنند و شما می توانید یک تجربه راحت را دریافت کنید.

۳- کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳

کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳  یکی دیگر از بهترین کلارینت باس های قابل اعتماد است ، این کلارینت در کلاس C اجرا می گردد. به دلایل زیر ، این کلارینت مورد توجه است.

کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳ کیفیتی را ارائه می دهد که بر اساس ظرافت و سبک است. این کلارینت بهترین طراحی در صنعت Buffet Crampon را ارائه می دهد.

کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳
کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳

بدنه کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳یک ساختار با مواد کامپوزیتی Greenline را طراحی می کند.

تنه سوراخ ها بریده شده اند ، به گونه ایی که باعث انتقال کلی تن و بهبود سهولت پاسخ می شود.

به عنوان یک کلارینت Bb با محدوده ای که پایین C به دست می آید ، ۱۱۹۳ مجهز به سیستم کلیدی از جنس نقره است. یکی از جنبه های خوب این طراحی جدید ، گردن دو طرفه است که به شما موقعیت دهان بهتری را می دهد و گردن را از سختی آزاد می کند.

اگر شما هنرآموز موسیقی دانشگاهی و یا یک نوازنده حرفه ای سمفونیک کلارینت هستید ، کلارینت باس کرامپون ۱۱۹۳همان چیزی است که شما نیاز دارید تا اهداف خود را در اجرای کلارینت تحقق بخشید.

۴- کلارینت باس کرامپون ۱۱۸۰

برای هر سطح اجرا ، کلارینت هایی وجود دارد ، و دانشجو نیز شامل آن است.

کلارینت بوفورت کرامپون۱۱۸۰ یک مدل کاملا انعطاف پذیر است که دانش آموزان و آماتوران جوان را عاشق سازهای بادی می کند که حضور پایدار در نت های پایینی – ستون هماهنگ را ارائه می دهد.

بنابراین ، اگر به طور کلی در این دسته قرار بگیرید و به دنبال چیزهایی هستید که برای ارکستر خود در نظر بگیرید ، کلارینت باس کرامپون ۱۱۸۰ شما را به سوی بهترین کلارینت می برد. این مدل کلارینت با هر سبک موسیقی که می توانید در مورد آن فکر کنید ، مطابقت دارد.

کلارینت باس کرامپون ۱۱۸۰
کلارینت باس کرامپون ۱۱۸۰

با نگاه کردن به طراحی بدنه ، کلارینت باس کرامپون ۱۱۸۰ متناسب است که با شکوه صدای صوتی بدون ترک خوردگی پاسخ می دهد.

۵- کلارینت باس یاماها YCL-622II

این کلارینت را می توان به عنوان کلارینت حرفه ای C پایین کلارینت باس که در بازار موجود است خریداری کرد. این کلارینت به عنوان یک کلید مسطح B است. یکی از جذاب ترین ویژگی هایی که می توانید در این ساز موسیقی پیدا کنید ، توانایی آن در برخورد با تمام شرایط اجرا است.

از این رو ، برای نوازندگان تازه کار و متوسط ایده آل ​​است. یاماها دارای کیفیت مطلوبی است.

کلارینت باس یاماها YCL-622II
کلارینت باس یاماها YCL-622II

شما می توانید بدنه چوبی گرانادیلا را در این کلارینت باس پیدا کنید که از دو قطعه مختلف ساخته شده است. قسمت گردنی استاندارد ، شیپور و کلید نقره ای کلارینت باس یاماها را نیز می توانید در این دستگاه موسیقی پیدا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در مورد یاماها YCL-622II در دسترس بودن انگشت Boehm است. این ویژگی می تواند تجربه کلارینت باس را به سطح بعدی ببرد. این ساز موسیقی همراه با کیف حمل و نقل است. بنابراین ، در هنگام استفاده از ابزار موسیقی در زندگی روزمره ، شما قادر به مراقبت از آن خواهید بود.

۶- کلارینت باس ژوپیتر JBC1000N

این کلارینت باس برای دانش آموزانی که مشتاقانه منتظر دریافت درس های اول خود در یادگیری نحوه اجرا این ابزار هستند ، مناسب است. مواد تشکیل دهنده Bb به منظور ساخت این ابزار مورد استفاده قرار گرفته است.

از سوی دیگر ، شما قادر به پیدا کردن یک محدوده نقره ای ، پوشیده از نیکل هستید.

کلارینت باس ژوپیتر JBC1000N
کلارینت باس ژوپیتر JBC1000N

بدن دو قطعه ای که می توانید در این ساز مشاهده کنید همراه با یک پایه ی قابل تنظیم است. علاوه بر این ، شما قادر به پیدا کردن جعبه چوبی ، بدنه دو تکه و یک پایه قابل تنظیم در این ساز موسیقی خواهید بود. لوازم جانبی اضافی که با کلارینت باس ژوپیتر JBC1000Nهمراه است ، عبارتند از قطعه دهانی ، پایه ، کیف و لیگاتور.

این یک محصول با کیفیت بالا ساخت تایوان است و کیفیت کلی آن تضمین شده است. این کلارینت یک ساز موسیقی ایده آل برای یک استودیوی ضبط ، گروه موسیقی جاز و یک گروه مدرسه است.

۷- کلارینت باس – RS Berkeley BCL310

کلارینت باس – RS Berkeley BCL310 یک کلارینت باس B-Flat است که می توانید آن را خریداری کنید. این کلارینت محدوده قابل توجهی را ارائه می دهد که تا E مسطح می شود. این کلارینت باس به دلیل طراحی ظریف آن مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

جای استراحت انگشت در  این کلارینت باس را می توان به آسانی براساس نیازها و الزامات خاص خود تنظیم کرد. از سوی دیگر ، شما همچنین قادر خواهید بود که ارتفاع از سطح زمین را تنظیم کنید.

کلارینت باس - RS Berkeley BCL310
کلارینت باس – RS Berkeley BCL310

این مدل کلارینت باعملکرد با کیفیت بالا به کاربران ارائه شده است. همان کیفیت را نیز می توان از RS Berkeley BCL310 انتظار داشت. پس از خرید این کلارینت باس ، شما لازم نیست بیش از حد در مورد دوام آن نگران باشید. این به این دلیل است که جعبه نگهداری قابل حمل به همراه دستگاه شما ارائه شده است. علاوه بر این ، شما می توانید تمام لوازم جانبی مورد نیاز را نیز دریافت کنید.

برای شما مجموعه ای از آموزش تصویری سلفژ (نرم افزار آموزش سلفژ) را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره روی تصویر زیر کلیک کنید.

۸- باس کلارینت باس دایرکتور

هنگامی که شما با کلارینت باس آشنا می شوید ، دوست دارید یک کلارینت خاص داشته باشید ، سپس می دانید که این  کلارینت چیزی منحصر به فرد است.

این کلارینت برای نیازهای دانش آموزان پیشرفته مناسب است. دلیل این که این کلارینت ارزشمند است ، این است که بسیاری از ویژگی های موجود در مدل های حرفه ای را نشان می دهد.

به عنوان مثال ، BDC همراه با تکه ای ebonite است که همچنین دارای طراحی نقره ای در قسمت گردن و شیپور است.

کلید های نقره ای نیکل و سوراخ های مستقیم آن ها دارای فنرهای ضد زنگ هستند. پدهای چرمی دارد و رزوناتورهای تون فلزی که روی پد بزرگنمایی قرار دارند از بالاترین کیفیت و دوام ساخته شده است.

BDC به عنوان یک کلارینت استاندارد می باشد که دارای اتصالات طبقه قابل تنظیم با اتصالات پل است که به خوبی گرد شده است. کلارینت دارای یک کیف چرمی سفارشی ، یک لیگاتور کلاهک ، یک دهانه گیر ، و گریس پنبه ای با کیفیت این کلارینت زیبا می باشد.

۹- کلارینت باس Coley Musical C-6404E Bb

کلارینت باس Coley Musical C-6404E Bb  یک کلارینت باس Bb است که در C پایین تنظیم شده است.

بدنه کلارینت دارای یک طراحی پلاستیکی ABS است که به ایجاد صدای روشن و واضح که در کلارینت های این اندازه ذاتی دارد کمک می کند. بدنه ABS دوگانه بیشتر به طراحی ظریف افزوده می شود که این کلارینت را جدا از چندین گروه دیگر در رده خود قرار می دهد.

کلارینت باس Coley Musical C-6404E Bb
کلارینت باس Coley Musical C-6404E Bb

طراحی پلاستیکی ABS دوام کلارینت کولی را افزایش می دهد. ساخت و ساز خوب آن نشان می دهد ابزار موسیقی قابل اعتماد با طیف وسیعی از عملکرد کلید عالی است. طراحی نقره ای و سیستم کلیدی ، کل طراحی را جذاب تر می کند.

بدنه دو قطعه این کلارینت و پایه قابل تنظیم آن ، انعطاف پذیری بی نظیر و راحت را در طول اجرا ارائه می دهد. برخی از لوازم جانبی زیبا مانند قطعه دهانی   نیز شامل آن می شود تا کامل تر و کاربردی تر باشد.

۱۰- کلارینت باس آلورا AABC-304

کلارینت باس آلورا AABC-304 را می توان به عنوان یک کلارینت باس تنظیم C پایین در نظر گرفت که برای شما در دسترس است. این کلارینت باس دارای برخی از بهترین ویژگی ها و مشخصات است که دانش آموزان کلارینت باس می توانند دریافت کنند. آن ها شامل فنر فولادی ، پد چرمی ایتالیایی ، شیپور ، قسمت گردن ، و کلیدهایی از جنس نیکل است. پایه پشتیبانی می تواند به راحتی تنظیم شود و می تواند نوازندگان را به از دست دادن وزن اضافی از ابزار موسیقی کمک کند.

کلارینت باس آلورا AABC-304
کلارینت باس آلورا AABC-304

این مدل یکی از کلارینت های باس همه کاره موجود در بازار برای خرید می باشد. با توجه به در دسترس بودن یک لاستیک سخت ، شما قادر خواهید بود از این وسیله برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. این بدن لاستیک مقاوم در برابر آب و هوا است.

دانش آموزانی که با اجرای کلارینت باس آشنا هستند و این کلارینت را دارند در صورت رفتن به سطوح بالاتر لازم نیست که کلارینت باس آلورا AABC-304  را از بین ببرند ، زیرا این ابزار می تواند تمام ویژگی های مورد نیاز نوازنده را فراهم کند.

۱۱- کلارینت باس کرامپون BC1183

ترکیبی از تن های خالص و غنی در کلارینت باس کرامپون BC1183 همراه با کلید های مدرن موجود است. بنابراین ، می توان آن را به عنوان یک کلارینت باس منحصر به فرد در نظر گرفت.

شما همچنین قادر خواهید بود کلید دوم شیپور در این ساز موسیقی پیدا کنید.

کلارینت باس کرامپون BC1183
کلارینت باس کرامپون BC1183

کلارینت باس کرامپون BC1183 یک ابزار موسیقی حرفه ای است و شما نیز قادر به نواختن آن در یک گروه کنسرت بدون هیچ گونه نگرانی خواهید بود. این ساز موزیک توانایی بسیار خوبی برای ارکستر سمفونیک نیز دارد.

توانایی کلارینت باس کرامپون BC1183  برای تولید زنجیرهای محکم و غنی ، به میزان قابل توجهی در کاهش اثرات آن کمک کرده است. شما می توانید این ابزار موسیقی را با گزینه های مختلف کارخانه خریداری کنید.

مهم ترین گزینه های کارخانه که می توانید همراه با ساز موسیقی دریافت کنید عبارتند از: کلید رزونانس D / A و کلید رزونانس  F sharp.

۱۲- کلارینت باس لبلانک مدل۷۱۸۲

کلارینت باس لبلانک مدل۷۱۸۲ کمی متفاوت از کلارینت باس سنتی است که می توانید از بازار خریداری کنید. این به این دلیل است که کلارینت باس تقریبا یک اکتاو پایین تر از آنچه شما می توانید در کلارینت باس سنتی مشاهده کنید است.

از جمله کلارینت باس های موجود در بازار ، کلارینت باس لبلانک مدل۷۱۸۲ با توجه به طراحی رزین چوب خود توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این مدل یک نگاه منحصر به فرد را ارائه می دهد. محدوده این کلارینت باس تا E تخت می باشد.

کلارینت باس لبلانک مدل۷۱۸۲
کلارینت باس لبلانک مدل۷۱۸۲

با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید از صندلی معمولی استاندارد برای نواختن این ساز موسیقی استفاده کنید. این در مقایسه با ابزارهای دیگر کمی بلندتر است. بنابراین ، هنگام استفاده از دستگاه ، باید از صندلی یا چهارپایه استفاده کنید.

۱۳- کلارینت باس گاردینلی

با توجه به ساختار پلاستیکی این کلارینت باس سخت ، شما قادر خواهید بود یک  احساس منحصر به فرد از این ساز موسیقی دریافت کنید. علاوه بر این ،  در این کلارینت باس  قطعه دهانی و قسمت گردنی نیکل اندود شده است. به طوری که شما در حال نواختن این ابزار می توانید زندگی را به یک تجربه زیبا تبدیل کنید.

با توجه به قالب جعبه  ABS ، دوام کلارینت باس تضمین شده است. تولید کننده حتی پنج سال گارانتی برای کلارینت باس ارائه می دهد. اگر چه کلارینت باس گاردینلی به عنوان یک کلارینت باس ارتقا یافته است که برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است، نوازندگان متوسط ​​نیز می توانند در مورد استفاده از آن فکر کنند.

کلارینت باس گاردینلی
کلارینت باس گاردینلی

در واقع ، نوازندگان  سطح متوسط هرگز احساس نمی کنند که این ابزار کم و کاستی داشته باشد. این مدل کلارینت با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. ساختار منحصر به فردی که می توانید در این کلارینت باس پیدا کنید ، می تواند در پایان روز تجربه شما را افزایش دهد.

اگر شما منتظر خرید یک کلارینت باس با ظاهری زیبا و با دوام هستید ، این گزینه خوبی در بازار خواهد بود تا شما بتوانید آن را  بخرید.

۱۴- کلارینت باس کرامپون توسکا

اگر شما در جستجوی یک کلارینت هستید که توانایی انجام کار عالی را داشته باشد کلارینت باس کرامپون توسکا یک انتخاب عالی برای شما است.

ویژگی های کلارینت باس کرامپون توسکا انتخاب چوب  مناسب و دیگر اجزای آن  است که عملکرد آن را عالی می کند. این به خاطر این مواد است که این کلارینت می تواند ویژگی بی عیب و نقص را در ساختار داشته باشد.

کلارینت باس کرامپون توسکا یک کلارینت باس با کیفیت است ، که به تناسب نیازهای نوازندگان ارکستر سمفونیک طراحی شده است. کلارینت حدود ۲۹ پوند وزن دارد و در ابعاد کلی ابعاد ۳۴ × ۹ × ۱۴ اینچ است.

با استفاده از این مدل جدید ، شما دارای یک صدای متمرکز و درخشان هستید ، با یک سیستم کلید جدید نوازنده را قادر می سازد که بهترین کار را در رپرتوار کلارینت انجام دهد.

۱۵-باس کلارینت  Kessler سری Low C

این مدل دارای تمام ویژگی های کلارینت حرفه ای است. کسلر بسیاری از تغییرات را به این مدل جدید معرفی می کند. به عنوان مثال ، در حالی که مدل اولیه دارای پلاستیک سخت است ، مدل نسل دوم همراه با پلاستیک ABS و مصنوعی ساخته شده است که برای کسانی که در گروه نظامی هستند ، یک صدای  روشن تر ارائه می دهد.

بدنه کسلر طوری طراحی شده است ، که علاوه بر استحکام آن باعث می شود تا انطباق پایدار و حتی عملکرد موثر داشته باشد. طراحی کلید و قسمت گردن ، باعث می شود که یک احساس غنی تر به مفهوم کلارینت اضافه شود.

باس کلارینت  Kessler سری Low C
باس کلارینت  Kessler سری Low C

دیگر ویژگی های قابل توجه مکانیسم ثبت دوگانه ،  جای انگشت شست دست راست D، Db است. تنها چیزی که در این طرح گنجانده نشده است ، یک قطعه دهانی است که مسئله بزرگی نیست ، زیرا اکثر نوازندگان کلارینت باس در حال حاضر یکی را دارند.

نتیجه گیری کلی

حالا شما یک نمای کلی از انواع مختلف کلارینت دارید که می توانید از بازار خریداری کنید. شما باید بروید و پول خود را بر روی کلارینت باس کاملی صرف کنید.

قبل از خرید ، پیشنهاد می کنیم از طریق بررسی محصولات نیز مدل مناسب را انتخاب کنید. سپس شما قادر به درک بهتر این محصول خواهید بود و می توانید  تعیین  کنید که آیا این مدل کاملا با سلایق و نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر.

همراه با کلارینت باس ، شما نیاز به خرید برخی لوازم جانبی اضافی نیز دارید. این می تواند تمام تجربه شما را به یک سطح کاملا جدید تبدیل کند. برخی از محبوب ترین لوازم جانبی که مردم در کنار کلارینت باس خریداری می کنند شامل لوازم مربوط به تمیز کردن مانند ریدهای کلارینت و گریس است.

اگر شما یک مبتدی هستید ، می توانید بعضی از کتاب های آموزشی را خریداری کنید ، که به شما کمک می کند تا از طریق اصول یادگیری نحوه اجرا کلارینت ،  شما را راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هزینه پستی رایگان

در خرید های بالای 200 هزار تومان هزینه ارسال رایگان است

ضمانت بازگشت وجه

یک هفته ضمانت برگشت مبلغ

ارسال پستی

ارسال سریع و ایمن به همه نقاط ایران

درگاه پرداخت مطمئن

بانک ملت / زرین پال / پارسیان

© ریتم ساز 2020-2008